Facebook Instagram

KTO SME?


riešnie pre ochranu

Na trhu pôsobíme už 10 rokov. No až rok 2019 sa pre nás stal prelomovým v oblasti ochrany laku aplikáciou PPF fólii. Dostal sa nám do rúk exkluzívny materiál s neoceniteľnými vlastnosťami ako pre nás tak pre koncového spotrebiteľa. Konečne sa nemusíme báť prijať zákazku tohto typu pri vozidle s tmavým lakom a nemusíme sa vyhovárať „však je to fólia“ preto ten nedokonalý lesk a štruktúra. Pri MAGNUS PRO vieme, že klient dostal to najlepšie čo je dostupné na našom trhu.

Prečo práve MAGNUS PRO?


dokonalosť bez kompromisov

G

SAMOOPRAVNÁ FUNKCIA

Samoopravná vrstva sa postará o drobné škrabančeky, aby bol lak stále ako nový

L

OCHRANA

Ochráni proti kamienkom, abrazívnym úlomkom či iným poškodeniam

N

KERAMICKÁ VRSTVA

Keramická vrstva sa stará o hydrofóbnosť povrchu

O

BEZ STRATY LESKU

Ochránené vozidlo má neviditeľnú ochranu, nakoľko fólia ma identický lesk ako fabrický lak

F

DOKONALE ČÍRA

Bez pomarančovej textúry, dokonale číra ako lak

K

HRÚBKA

Iba 215 mikrónov

Technológia magnus pro


Technológia ochrannej fólie MAGNUS PRO je založená na revolučnej nanotechnológii využivajúcej kovalentnú väzbu atómov. Ochranná fólia má samoopravnú schopnosť a extrémne stabilnú polymérovu štruktúru pre dlhotrvajúcu odolnosť a životnosť. Ochranné fólie MAGNUS PRO boli TESTOVANÉ v SGS laboratóriu a získali certifikát kvality.

Magnus PRO

Kontaktuje nás

Som si vedomý, že prevádzkovateľ CarboXX s.r.o., bude spracúvať moje osobné údaje poskytnuté v tomto formulári. O spracúvaní mojich osobných údajov, ako aj o svojich právach, som bol poučený so Zásadami ochrany osobných údajov.